• so01
  • SO02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

за нас

Кингдао HAOZEMAN Машини копродукции, Ltd лоцира во Кингдао градот провинцијата Шандонг; кој има две марки "HAOZEMAN" и "ламинат" и е професионална производител на машини за површинска обработка за различни декорација материјали на мебел, изградба, итн Ние се концентрираме на истражување и развој на повеќе стабилна технологија и полесно оперативен систем. Ние сега не само што може да произведе стандардна машина, но, исто така, соодветно дизајнирана машина клиенти.

Досега, нашите производи се присутни во фабрики лоцирани во повеќе од 40 земји и региони во Европа, Америка, Африка, Блискиот Исток и Јужна и Источна Азија, итн

Нашиот бизнис е структурирана три серии: каширане, пакување, пренесување.WhatsApp Online Chat !