• so01
  • SO02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-300C завиткување машина

Краток опис:

Машината е опремена со автоматско чистење на прашина, обложување афинитет агент уред, профил предзагревање уред, автоматски снимањето бричење уред за заштита филм уред итн

Автоматски слој афинитет агент уред и уред за флуоресцентна детекција се селективни


Техничка информација

Тагови производ

HZM600 топло се топи завиткување машина

 

Машина Вовед:

Ефективна ширина на обвивката 5~ 300mm
Макс. висина завиткување 125mm
брзина завиткување 0~ 50m / min
движечка сила 2.2KW
тежина опрема 3000KG

 

 

 

  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !