• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

Rreth nesh

Qingdao HAOZEMAN Machinery Co, Ltd ndodhet në qytetin Qingdao Shandong Province; e cila ka dy markave "HAOZEMAN" dhe "laminat" dhe është një prodhues makineri trajtim sipërfaqësor për materiale të ndryshme dekoratë në mobilje, ndërtim, etj Ne përqëndrohemi në hulumtimin dhe zhvillimin e teknologjisë më të qëndrueshme dhe të sistemit më të lehtë operativ. Ne tani mund jo vetëm të prodhojë makinë standarde, por i projektuar edhe makinë në përputhje me rrethanat konsumatorët.

Deri më tani, produktet tona të paraqesë në fabrika të vendosura në më shumë se 40 vende dhe rajone të Evropës, Amerikë, Afrikë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Jugore dhe Lindore, etj

Biznesi ynë është i strukturuar tri seri: petëzim, mbështjellës, transferimin.WhatsApp Online Chat !