• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM- 1300 shkrihet nxehtë dhe tretës laminator bordit

Përshkrim i shkurtër:

Makinë është përdorur për patate të skuqura druri laminating, film PVC, CPL dhe fletë të tjera dekorative në dritareje, bordi PVC, bordi MDF, WPC bordi shkumës, bordit aliazh, dera T-style nëpërmjet postës makinë është miratuar shkrihet nxehtë dhe tretës, të cilat mund të takohen kërkesa të ndryshme. Makinë mund të petëzuar në planin e bordit dhe nga ana e profilin me funksion automatik prerjes. Motori kryesor është e pajisur me sistemin Veshje USA Norson VD200.

Makinë është e pajisur me të pastër automatike pluhur, Veshje pajisje agjent prirje, profili pajisje nxehet, pajisje automatike rroje, inteligjente pajisje të kontrollit tension film, filmuar pajisje film mbrojtje etj


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

dimension 6200 * 2200 * 2300mm
tensionit të furnizimit me 380V50Hz
fuqia totale 40kw
fuqia ngrohje 32KW
Driving pushtet 3.7KW
Pesha e laminating 50-1300mm
Lartësia e laminating 100mm
Shpejtësia e laminating  0-15m / min
Pesha e makinës (pas paketës) 6000KG

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !