• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-1300 tretës Duke Machine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo makinë është e aplikueshme për trajtimin e sipërfaqes profilin bordi, duke i dhënë petë në sills dritare, panele të dyerve, bordi shkumë. Ajo shpërndan ngjitës poliuretani, sistemi veshja përdor mënyrën gërvishtjeve. 

Operacioni i on-line mund të realizohet dhe linjë extruded prodhimit.

Ka dy lloje të makinave-pushtetit dhe të pafuqishme.

Pajisja është e përbërë nga sistem automatik ushqyerit, shtresë primer, automatik pajisjes ngjitesit rruajtje dhe pajisjes filmit mbrojtje, etj 

Makinë miraton kontrollin Siemens frekuencave, Omron sistemit të kontrollit të temperaturës, ingranazh me vidë makinë, Germany Schneider ulët presion ndërgjegjshëm elektrike, pajisje ekran touch në anglisht dhe rusisht. (Si kërkesë)


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

furnizimi me energji elektrike 380V 50Hz
fuqia totale 26 KW
Driving pushtet 3.7 KW
width mbështjellës 80-1300mm
lartësia mbështjellës

125mm

shpejtësia mbështjellës

0-20m / min

 

 

125mm


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !