• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-300 PUR Hot shkrihet Robot Arm Duke Machine

Përshkrim i shkurtër:

Ai është i përshtatshëm për petëzim në PVC, alumini, WPC dhe profilin dritare ABS. Glueing teknologji me anë të nxehtë shkrihet dhe reaktive American sistemit daubing Nordson nxehtë shkrihet ngjitëse (PUR)

Makine përbëhet nga automatikisht të ushqyer material dhe shtresë prima, zbulimin fluoreshente lehta, profilin e para-ngrohje, dyshe rula film ushqyerit, automatikisht filmi të përbashkët me dy rulo, gabime automatikisht të saktë dhe ngjitës dhe shtresë film mbrojtëse.


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

width mbështjellës 5 ~ 300mm
Max. lartësia mbështjellës 100mm
shpejtësia mbështjellës 0~ 6 0m / min
Driving pushtet 1.5KW
pesha pajisje 2500Kg

 Power Equipment

15KW

 

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !