• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-300 tretës Duke Machine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo makinë është përdorur për laminating sipërfaqe në dritare PVC dhe profilin dyer, dritare aliazh alumini dhe profilin dyer, linjë WPC, dyer WPC xhep. Makinë është miratuar tretës.

Makinë është e pajisur me të pastër automatike pluhur, veshja prirje pajisje agjent, profili nxehet pajisje, pajisje automatike rroje, filmuar pajisje film mbrojtja etj Automatic veshja prirje pajisje agjent dhe pajisje zbulimi ndriçim fluoreshent janë selektive.


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

furnizimi me energji elektrike 380V 50Hz
width mbështjellës 20-300mm
lartësia mbështjellës 125mm
shpejtësia mbështjellës 0-20m / min
përmasat 5000mm X 1000mm X2200mm
Driving pushtet   2.2kW
fuqia totale 16 KW

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !