• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-300C mbështjellës Machine

Përshkrim i shkurtër:

Makina është e pajisur me një pastrues automatik pluhur, veshja pajisjen agjent afinitetit, profili pajisjen nxehet, automatik Pajisja rruajtje filmuar pajisjen mbrojtjen e filmit etj

veshja automatik Pajisja agjent afinitet dhe pajisja zbulimin fluoreshent janë selektive


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

Gjerësia efektive mbështjellës 5~ 300mm
Max. lartësia mbështjellës 125mm
shpejtësia mbështjellës 0~ 50m / min
Driving pushtet 2.2kW
pesha pajisje 3000KG

 

 

 

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !