• so01
  • so02
  • so03
  • so04
  • so05
  • so06

HZM-PUR1300 Duke Machine

Përshkrim i shkurtër:

Makinë është përdorur për laminating patate të skuqura druri, film PVC, CPL dhe fletë të tjera dekorative në parvazin e dritares. bordi PVC bordi MDF, WPC bordi shkumës, bordi aliazh, T style dera. Makinë është e pajisur me PUR shtresë të dhënë e cila të kënaqur me kërkesat e ndryshme nga konsumatorët. Makinë mund të petëzuar në planin e bordit dhe nga ana e bordit dhe nga ana e profilin me funksion automatik prerjes. Motori kryesor është e pajisur me sistemin Veshje USA Norson VD200.


Informacion teknik

Produkt Tags

HZM600 Hot shkrihet Duke Machine

 

Machine Hyrje:

imension L6000 × W1700 / 2000 × H2000mm
drejtim nga e djathta në të majtë
Gjerësia efektive mbështjellës 1300MM
Max. lartësia mbështjellës 80mm
shpejtësia mbështjellës 0 ~ 30m / min
Fuqia ngrohje 20.4Kw
 Driving pushtet  3.7kw
fuqia totale 25kw

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !